Kontakt: 02-43411996
Tento web využíva cookies, používaním stránky vyjadrujete súhlas.
Dalšie informácie.
OK
 
Domov > Blog > Zarábaj si písaním o tričkách

Zarábaj si písaním o tričkách

© Tricka.sk  |  13. august 2015  |  Kategória:  Práca

Brigáda / Práca z domu

Máš kreatívne spisovateľské črevo a chceš zarábať z domu? Hľadáš brigádu, či prácu na doma? Napíš dobrý článok.
Na tomto našom blogu nájdeš kopec zaujímavých noviniek, článkov o originálych tričkách, zaujímavých dizajnoch a technológiách. Ak sa chceš aj ty stať súčasťou nášho tímu a tvorcom kvalitného obsahu, ponúkame ti dlhodobú spoluprácu. Prečítaj si konkrétne zadanie.
Hľadáme copywritera / spisovateľa
Hľadáme aktívneho prispievateľa pre náš blog, naše a partnerské web stránky. Preferujeme spoluprácu na báze príležitostného / pravidelného prispievania článkov/blogov podľa dohodnutej tematiky v rozsahu cca 1-5 článkov mesačne.
Publicistické články
Požadujeme vytváranie zaujímavých článkov s autentickým obsahom s cieľom reálnej čítanosti s použitím relevantných faktov, informácií a zároven kreatívneho prispenia autora. Účelom článkov je zaujať čitateľa, prispiet k hodnote a zvýšeniu návštevnosti webu.
Napíš článok na náš blog.
Napíš článok na náš blog.
Forma
Texty majú spĺňať základné požiadavky publicistického článku, rozsah článku cca 1-2NS, nadpis, perex, obrázková príloha, kľúčové slová (keywords).

Nemá ísť o reklamné či slohové frázovanie ani texty komerčného charakteru, ale publicistické a civilné / poloodborné články obsahujúce zaujímavé fakty a exaktné informácie.
Kreativita
Od autora budeme potrebovať aktívny a kreatívny prístup, chuť vyhľadávať informácie a kompletovať fakty a produkovať hodnotné zaujímavé články, ktoré čitateľ dočíta do konca.
Tematický okruh
Tričká s originálnou potlačou, textilný a módny dizajn, tlačové technológie, navrhovanie vlastnej potlače na tričká, história, krajiny, novinky so sveta tlače a tričiek. Vlastné konkrétne témy sú vítané.
Práca na doma? Hľadáme spisovateľa.
Práca na doma? Hľadáme spisovateľa.
Podmienky
Požadujeme prax s písaním článkov a blogov, znalosť SEO princípov. Ponúkam a preferujem dlhodobú spoluprácu. Od záujemcu budeme požadovať ukážky/príklady realizovaných autorských článkov pre posúdenie rukopisu, kvality a formy písania. V pripade záujmu o spoluprácu a objednávku upresníme formu spolupráce, konkrétnu tému, termíny a cenu za službu. Pre zahájenie spolupráce by sme dohodli konkrétnu tému vhodnú pre obsah a zameranie nasej web stránky po spoločnej konzultácii.

Čo nechceme
Žiadne subjektívne emotívne opisné frázovanie, žiadne slohové literárne žonglovanie, žiadne frázy bez informačnej hodnoty. Žiadne prázdne vety bez realneho obsahu na naberanie objemu.

Čo chceme
100% obsahu presné, exaktné informácie. Zaujímavé reálne fakty, konkrétne mená, dátumy, miesta, udalosti, parametre..

Ďalšie podrobné informácie a zadanie môžeš nájsť aj tu .

Ďalšie články na tému 'Práca'


Newsletter : Odber noviniek a akcií
My sme tvoje Tricka.sk a toto je miesto pre tvoje vlastné tričko. Vytričkuj sa!
›› Úvod
›› Kontakt
›› O nás
›› Doručenie tovaru
›› Údržba textilu
›› Obchodné podmienky
›› Možnosti platby
Tricka.sk je produktom 1996 s.r.o.  |  COPYRIGHT©2013 - All Rights Reserved.